2013/2014
Országos versenyek
1.
Kincskeresők
Hoboth Barbara
V.
résztvevő
Presinszky K.Á Losonszky K.
2.
Kincskeresők
Póda Loriána
V.
résztvevő
Presinszky K.Á Losonszky K.
3.
Katedra- levelező magyar irodalom
Cservenka G. V.
VII.
résztvevő
Presinszky K.Á.
4.
Katedra- levelező magyar irodalom
Éliás Veronika
VII.
résztvevő
Presinszky K.Á.
5.
Katedra- levelező magyar irodalom
Vankó Dóra
VII.
résztvevő
Presinszky K.Á.
6.
Katedra- levelező anyanyelvi vetélkedő
Bíró Diana
VI.
résztvevő
Presinszky K.Á.
7.
Katedra- levelező anyanyelvi vetélkedő
Fellinger Dorothy
VI.
résztvevő
Presinszky K.Á.
8.
Katedra- levelező anyanyelvi vetélkedő
Prágai Dominika
VI.
résztvevő
Presinszky K.Á.
9.
Katedra- levelező történelemverseny
Kozics Bianka
VIII.
17.hely
Losonszky K.
10.
Katedra- levelező történelemverseny
Kása Dóra
VIII.
17.hely
Losonszky K.
11.
Katedra- levelező történelemverseny
Varga Máté
VII.
17.hely
Losonszky K.
Kerületi versenyek
1.
Szép magyar beszéd
Radványi Zsófia
IV.
résztvevő
Slávik E.
Járási versenyek
1.
Tompa Mihály Vers és Pr.
Sercel Szonja
III.
bronzsáv
Radványi A.
2.
Tompa Mihály Vers és Pr.
Benkovič B.
II.
ezüstsáv
Mészáros Cs.
3.
Tompa Mihály Vers és Pr.
Hoboth Barbara
V.
ezüstsáv
Presinszky K.Á.
4.
Tompa Mihály Vers és Pr.
Bodri Alexandra
VII.
ezüstsáv
Presinszky K.Á.
5.
Tompa Mihály Vers és Pr.
Farkas Dominika
VII.
bronzsáv
Presinszky K.Á.
6.
Tompa Mihály Vers és Pr.
Radványi Zsófia
IV.
ezüstsáv
Slávik E.
7.
Tompa Mihály Vers és Pr.
Mázsár Gábor
IV.
bronzsáv
Slávik E.
8.
Tompa Mihály Vers és Pr.
Kubík Fanni
IV.
bronzsáv
Slávik E.
9.
Szép magyar beszéd
Radványi Zsófia
IV.
2. hely
Slávik E.
10.
Biológia olimpiász, C.kat.
Farkas Noémi
VIII.
sikeres megoldó
Mázsár A.
11.
Biológia olimpiász, C.kat.
Haver Csaba
VIII.
sikeres megoldó
Mázsár A.
12.
Biológia olimpiász, C.kat.
Mázsár Dávid
VIII.
sikeres megoldó
Mázsár A.
13.
Biológia olimpiász, D.kat.
Orbán Gábor
VII.
2. hely
Mázsár A.
14.
Biológia olimpiász, D.kat.
Vankó Dóra
VII.
sikeres megoldó
Mázsár A.
15.
Biológia olimpiász, D.kat.
Bodri Alexandra
VII.
sikeres megoldó
Mázsár A.
16.
Pitagorasz
Gasparovics Chiara
III.
résztvevő
Radványi A.
17.
Pitagorasz
Mázsár Gábor
IV.
3. hely
Slávik E.
18.
Matematika olimpiász
Szolgai Máté
V.
résztvevő
Barica V.
19.
Matematika olimpiász
Bodri Alexandra
VII.
sikeres megoldó
Vankó K.
20.
Pitagoriasz
Beke Ákos
V.
résztvevő
Barica V.
21.
Pitagoriasz
Farkas Noémi
VIII.
résztvevő
Barica V.
22.
Pitagoriasz
Bodri Alexandra
VII.
résztvevő
Vankó K.
23.
Pitagorasz
Csadi András
VI.
résztvevő
Barica V.
24.
Pitagorasz
Mórocz Adrián
IV.
résztvevő
Slávik E.
25.
Matematika olimpiász
Csadi András
IV.
résztvevő
Barica V.
26.
Matematika olimpiász
Vankó Dóra
VII.
résztvevő
Vankó K.
27.
Matematika olimpiász
Mázsár Dávid
VIII.
résztvevő
Barica V.
28.
Matematika olimpiász
Farkas Noémi
VIII.
résztvevő
Barica V.
29.
Poznaj slovenskú reč
Forró Nikolas
VIII.
résztvevő
Csanaky R.
30.
Szép magyar beszéd
Forró Bálint
V.
résztvevő
Jakubec Zs.
31.
Mesemondó fesztivál
Haver Laura
II.
résztvevő
Mészáros Cs.
32.
Mesemondó fesztivál
Benkovič Barbora
II.
résztvevő
Mészáros Cs.
33.
Ifjú természetvédők versenye
Bodri Alexandra
VII.
6.hely
Mázsár A., Vankó K.
34.
Ifjú természetvédők versenye
Vankó Dóra
VII.
6.hely
Mázsár A., Vankó K.
35.
Ifjú természetvédők versenye
Orbán Gábor
VII.
6.hely
Mázsár A., Vankó K.
36.
Ifjú természetvédők versenye
Sárkány Balázs
VII.
6.hely
Mázsár A., Vankó K.
37.
Poznaj slovenskú reč!
Forró Nikolas
VIII.
résztvevő
Csanaky R.
38.
Ipolyi Arnold szavalóverseny
Benkovič Barbora
II.
ezüstsáv
Mészáros Cs.
39.
Ipolyi Arnold szavalóverseny
Kubík Fanni
IV.
ezüstsáv
Slávik E.
40.
Ipolyi Arnold szavalóverseny
Csikós Gábor
III.
ezüstsáv
Radványi A.
41.
Ipolyi Arnold szavalóverseny
Kádár Karolina
III.
ezüstsáv
Radványi A.
42.
Ipolyi Arnold szavalóverseny
Hoboth Barbara
V.
ezüstsáv
Presinszky K.Á.
43.
Ipolyi Arnold szavalóverseny
Farkas Noémi
VIII.
ezüstsáv
Presinszky K.Á.
44.
Ipolyi Arnold szavalóverseny
Mórocz Adrián
IV.
ezüstsáv
Slávik E.
45.
Ipolyi Arnold szavalóverseny
Chalupka Igor Viktor
IV.
ezüstsáv
Slávik E.
46.
Mesevetélkedő - Nagyfödémes
Radványi Zsófia
IV.
6.hely
Radványi A., Slávik E.
47.
Mesevetélkedő - Nagyfödémes
Kubík Fanni
IV.
6.hely
Radványi A., Slávik E.
48.
Mesevetélkedő - Nagyfödémes
Pusztai Emese
IV.
6.hely
Radványi A., Slávik E.